U13 superteam!
De U13 heeft deze zaterdag weer een bloedstollend spannende wedstrijd gespeeld tegen HCC. Vandaag was voor een keer Anton onze coach omdat Bas jarig was. Ook hadden we een invaller, Harsmaan, die goed meegeholpen heeft met batten en bowlen.
A.C.C. had de toss verloren en ging batten. Harsmaan en Areeb gingen samen eerst het veld in. Areeb ging in de derde over uit met 0 runs toen ging Sean in. Daarna ging Harsmaan met 12 mooie runs uit en stonden Noah en Sean een lange tijd op de mat. Na ongeveer een partnership van 80 ging Sean, met 36 runs, jammer genoeg run out. Sidney volgde. Maar ging met 0 runs bowled op de snelle openingsbowler van HCC. Zain ging in en in de laatste over ging Noah met 23 runs uit en moest Jim nog maar voor een paar ballen in komen maar sprokkelde nog wel 1 run mee. Zain met 6 runs en Jim dus met 1 allebei not out. Beer, Mick, Anshul en Otis hebben niet kunnen batten. Wij hadden uiteindelijk 151 runs.
A.C.C. maakte zich op om te gaan fielden. In het begin ging het niet zo goed, want de bal ging heel snel over het kunstgras. Het was een beetje lastig om het veld goed uit te zetten. De eerste batsman van HCC deed het heel goed, want hij ging met 50 retired. Gelukkig ging Areeb toen bowlen en hij nam het eerste wicket, clean bowled. Door dat ene wicket van Areeb werden we in het veld ook wat opgepept en ging het langzaam beter. Anton liet ons allemaal bowlen en zo werden de wickets mooi verdeeld: 1 wicket van Sean (1v15 in 2), 1 van Sidney (1v16 in 2). Beer fieldde een hele harde bal op zijn eigen bowlen en moest toen even geblesseerd van het veld af. Maar gelukkig speelde hij na wat ijs op zijn hand weer goed verder en toen hij daarna weer mocht bowlen nam hij ook nog een mooi wicket (1 voor 2 in 1,5 over). Noah nam er 2 (2 v 12 in 4). Zain bowlde met supercijfers: 2 voor 0 in 2!! Hij had een maiden en een dubbele wicketmaiden. En ook Mik nam bijna 2 wickets (een vang van Noah op zijn bowlen en een clean bowled), maar helaas waren allebei de ballen een no-ball, dus die wickets telden jammer genoeg niet. Otis stond geweldig te keepen en had maar liefst 2 caught behinds!
Heel lang leek het alsof HCC makkelijk ging winnen, maar door onze goede aanval en door goed teamwork werd het dus toch nog heel spannend. Zij hoefden nog maar ongeveer 15 runs en hadden nog 9 overs om die te maken, maar voordat ze de 151 runs maakten, hadden we ze dus al all out gemaakt op 139.
Wij waren blij en juichten heel hard met zijn allen en kwamen er, na het nabespreken van de wedstrijd met Anton, achter dat we echt met z’n allen hebben gewonnen. Wat zit ik toch in een superleuk team!
Groetjes van Noah






