ACC 1 – VVV 1 344/7/50 – 195/10/37.4
ACC 1 heeft haar tweede (thuis)wedstrijd in de Hoofdklasse met groot overmacht van VVV gewonnen. Grote man aan ACC zijde was onze sympathieke, 19-jarige, Zuid-Afrikaanse pro, Berno de Klerk, die met liefst 180 runs not out bleef. Een week eerder scoorde hij al 96 not out.
VVV won de toss en verzocht ACC eerste te gaan batten. En dat hebben ze geweten. Ons openingspaar, Akash Arora (12) en Abhisheck Saxena (20) zorgden voor een vliegende start, maar konden niet doorpakken. Ook Suraj Belavadi (14) hield niet lang stand: 53/3/12. Berno de Klerk en captain Anis Raza (27) zorgden voor herstel en tilden de score naar 145/4/27. De reeds ingespeelde Berno de Klerk ging vervolgens onverdroten door en trof in Izhaan Sayed (31) en Khalid Mughal (46) uitstekende partners. Na 50 overs eindigde ACC op een monsterscore van 344/7/50 en bleef Berno de Klerk wederom not out met een personal best van 180 not out (15x4; 8x6).
Ook VVV kende een vliegende start, maar nadat de pace bowlers plaats maakten voor de slow bowlers en Devanshu Arya hun top scorer Nazar (53) wist te verschalken was het gevaar geweken. Er werden liefst 8 vangen gedaan, waaronder Izhaan Sayed 2x in de slips en Anis Raza 2x in de covers. Devanshu Arya eindigde met liefst 7/28/10, een personal best.
Na afloop was VVV helaas snel vertrokken, maar bleven onze jongens nog gezellig bij elkaar, na eerder als team het veld, terras en kleedkamer gezamenlijk te hebben opgeruimd.
Zaterdag 9 mei wacht ons de uitwedstrijd tegen Eindhoven. De eerste thuiswedstrijd is op Hemelvaartsdag, donderdag 14 mei, als het Rotterdamse Sparta op bezoek komt. We hopen u dan langs de boundary te mogen begroeten.
Klik hier voor de scorecard
Klik hier voor de stand
Klik hier voor het programma










