Return to site

Programma ACC-teams komende periode en oproep over balsponsoring

[door Rick Thorburn]     Vandaag, op de verjaardag van Rudy Don Griot, begint ACC's Tijgermaand, die (doorgaans ;-) garant staat voor spectaculaire prestaties. Zie ook het programma voor de komende dagen en oproep over balsponsoring. Maar eerst nog even iets over die typische cricketprijs die alleen onze club kent. De Tijger prijs - ooit door Rob Dukker meegenomen uit Amerika ("stop een tijger in je tas") wordt toegekend aan die persoon of groep die in de maand augustus de meest opmerkelijke prestatie op het groene veld heeft geleverd. Wie wordt dit seizoen winner van deze prijs?

Het programma. A.s. zondag 7 augustus speelt ACC 1 uit tegen Quick Haag 1 als kick-off wedstrijd in de play-offs. Balaanbieder is dan niemand minder dan AFC’er Johan de Bie, tevens een frequente en gewaardeerde gast bij thuiswedstrijden van onze cricketclub. Ook zondag speelt ACC 2 thuis tegen Concordia 1 en ACC 3 speelt tenslotte ook thuis dan tegen Rood & Wit 3. Voor deze twee laatste wedstrijden worden balsponsoren gezocht.

Bijgaand het programma voor de ACC en SGS-teams de komende dagen. Zie de laatste kolom voor de wedstrijden waarvoor nog balsponsoren worden gezocht.

broken image

Het is naast het aanbieden van wedstrijdballen voor wedstrijden van ACC 1 en II zoals je leest ook mogelijk andere teams en onze jeugd te ondersteunen. Zowel overige senioren- als jeugdteams. Het geld komt ten goede van de crickettafdeling en u krijgt een eervolle vermelding op de ACC website.

Tot op heden zijn er 56 ballen gesponsord. Nogmaals dank aan de volgende balsponsoren:

broken image

WIE VOLGT…..?

Bent u geïnteresseerd? Stuur dan direct een mailtje naar Rick Thorburn. Heeft u geen voorkeur? Dan zoeken wij een ‘vrije bal’.

U kunt uw bijdrage overmaken op het volgende rekeningnummer: Amsterdamsche Cricket Club NL18 ABNA 0546355064, ovv Wedstrijdbal (en eventueel een datum).

Hartelijk dank voor uw steun!

English version:

In 2016, as cricket lovers, you can once again be sponsor of a cricket ball and display your commitment to ACC and its players. For the coming season there are many possibilities to register for your favourite team and match for just €50 per ball. Your name or company will be mentioned on the ACC website.

WHO IS NEXT…..? If you'd like to donate a ball please send an email to Rick Thorburn at thorburn2208@gmail.com If you do not have a preference for a game or team we will allocate your donation to a free game.

Your donation can be transferred to the following account: Amsterdamsche Cricket Club NL18 ABNA 0546355064, Cricket Ball Action 2016.

Thank you for supporting your club!