Return to site

Groot feest op ACC dankzij Club van 100

Zaterdag 24 juni 2023 twee T20 wedstrijden bij ACC en dus organiseerde de club van 100 een BBQ voor haar leden. Vanaf 14:00 uur begonnen de leden te arriveren bij ACC en werden begroet met een drankje naar keuze.

De Club van 100 heeft twee belangrijke doelstellingen:

1. Assisteren van ACC met financiële ondersteuning voor cricket gerelateerde investeringen.

2. Een heel belangrijk sociaal aspect is het jaarlijks samenbrengen van onze leden voor diverse evenementen.

Ook op een dag als vandaag waren veel ACC-leden en VRA-leden uitgenodigd om een hapje en een drankje te nuttigen met ons gezelschap. Ik denk dat dit door alle betrokkenen zeer werd gewaardeerd. Leuk is ook te melden dat Rein Akkerman per direct is toegetreden tot de Club van 100. Wie wordt het volgende lid dat lid wordt?

De nieuwe haring is aangekomen op onze oevers en iedereen werd getrakteerd op deze lekkernij met een koude corenwijn. Stephen had ook nog een snack met stokbrood gemaakt voor de leden die de nieuwe haring niet wilden.

Het was een drukke middag bij ACC met andere wedstrijden die werden gespeeld. De BBQ werd met een uur uitgesteld maar gaf onze leden de kans om oude kennissen te hernieuwen, ook met oude vrienden van VRA.

Toen het eten eindelijk arriveerde, stelde het niet teleur. Braadworst, hamburgers en kipsaté met aardappelsalade en stokbrood.

Al met al een gezellige middag met vrienden.

English translation

Saturday 24th June 2023 two T20 games at ACC so the club of 100 organized a BBQ for her members. From 14:00 the members began to arrive at ACC and were greeted with a drink of their choice.

The Club of 100 has two major objectives.

1. Assisting ACC with financial assistance for cricket related investments.

2. A very important social aspect is bringing our members together for various events every year.

Even on a day like today many ACC members and VRA members were invited to share a drink and some food with our company. I believe that this was highly appreciated by all concerned. It is also nice to report that Rein Akkerman has joined the Club of 100 with immediate effect. Who will be the next member to join?

The new herring has arrived on our shores and everybody was treated to this delicacy with a cold corenwijn. Stephen had also prepared another snack with french bread for the members who didn’t want the new herring.

It was a busy afternoon at ACC with other matches being played. The BBQ was delayed by an hour but gave our members the chance to renew old acquaintances also with old friends from VRA.

When the food finally arrived it did not disappoint. Braadworst, hamburgers and chicken sate with potato salad and stokbrood.

All in all an enjoyable afternoon with friends.

Kind regards / Met vriendelijke groet,

Rick Thorburn

 

broken image
broken image
broken image
broken image
broken image